Praca dla Specjalisty  ds. rozliczeń i windykacji

W Spiżarni znajdziesz stabilne zatrudnienie z wynagrodzeniem 3500 – 4000 brutto w zależności od doświadczenia i kompetencji.

Oferujemy Ci bonusy takie, jak tańsze zakupy spożywcze w naszym sklepie, ubezpieczenie dla Ciebie i rodziny, a przede wszystkim  grono życzliwych i pracowitych ludzi.

Z tego ogłoszenia dowiesz się wszystkich najważniejszych rzeczy na temat oferty pracy na stanowisku specjalisty ds. rozliczeń i windykacji.

Oczekujemy od Ciebie:

  • wykształcenia wyższego (preferowane kierunki: ekonomia, finanse, matematyka);
  • komunikatywności,  umiejętności prowadzenia trudnych rozmów z klientem;
  • kompetencji analitycznych i skrupulatności;
  • bardzo dobrej znajomości excela;
  • posługiwania się językiem angielskim w stopniu umożliwiającym swobodną rozmowę telefoniczną;
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

W zamian za solidną pracę oferujemy:

  • 3500 – 4000 brutto w zależności od doświadczenia i kompetencji;
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, będziesz się czuł bezpiecznie;
  • nowoczesne warunki i niezbędne narzędzia;
  • przyjazną i nieformalną atmosferę w pracy, zatrudniamy fajnych ludzi;
  • perspektywę rozwoju zawodowego w firmie będącej liderem na rynku;
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji;
  • prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe;
  • kartę multisport.

Jakie będą Twoje obowiązki?

  • obsługa i kontrola należności klientów;
  • udzielanie kredytu kupieckiego w ramach upoważnień (limity kredytowe, terminy płatności);
  • monitoring limitów kredytowych klientów, wewnętrzna ocena ryzyka kredytowego;
  • przygotowywanie dokumentacji dla podmiotów zewnętrznych (firmy windakcyjne, ubezpieczyciele należności, sąd).