Poszukujemy

Specjalisty ds. Jakości Marek Własnych

Twoje zadania:

  • przygotowanie założeń jakościowych produktów do wdrożenia na podstawie ustalonego benchmarku jakościowego
  • weryfikacja jakościowa przesłanych prób – degustacje (przygotowanie ankiet, zebranie prób, wyznaczenie terminu, przeprowadzenie badania, podsumowanie)
  • wydawanie rekomendacji co do wdrożenia wybranego produktu
  • opracowywanie dokumentacji jakościowej
  • weryfikacja poprawności zapisów opakowania (tekstów i oznaczeń z wymaganiami prawnymi)
  • weryfikacja gotowego produktu przed wdrożeniem
  • zlecanie badań  jakościowych produktów po wdrożeniu – na zgodność ze specyfikacją
  • zlecanie audytów zakładów w szczególności w przypadku dużych ilości reklamacji na produkty
  • kontakt z dostawcami w przypadku reklamacji czy problemów jakościowych z towarem

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe z zakresu technologii żywności lub pokrewne
  • minimum 2 lata doświadczenia w obszarze systemów jakości i audytów w branży FMCG
  • znajomość systemów jakości z zakresu standardów bezpieczeństwa żywności m.in. HACCP, GMP/GHP, ISO, BRC, IFS
  • uprawnienia rzeczoznawcy do pobierania próbek owoców i warzyw i ustalania klas jakości świeżych owoców i warzyw
  • znajomość i obsługa pakietu MS Office
  • umiejętność czytania i zrozumienia dokumentów w języku angielskim
  • aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • czynne prawo jazdy B
  • odpowiedzialność za powierzone zadania
  • umiejętność pracy nad kilkoma projektami jednocześnie
  • asertywność i gotowość do podejmowania decyzji

Nasza oferta:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat
  • praca w nowoczesnym otoczeniu biurowo-magazynowym z dużym parkingiem i pyszną kawą od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16
  • możliwość korzystania z firmowego sklepiku
  • w standardzie: prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie na życie
  • dofinansowanie do zajęć sportowych, imprezy integracyjne, bilety na wydarzenia sportowe i kulturalne i wiele innych
  • przyjazna atmosfera, wsparcie w procesie adaptacji oraz dalszej pracy