Praca dla Specjalisty ds. kontrolingu

W Spiżarni znajdziesz stabilne zatrudnienie z wynagrodzeniem 5000 – 6000 brutto w zależności od doświadczenia i kompetencji.

Oferujemy Ci bonusy takie, jak tańsze zakupy spożywcze w naszym sklepie, ubezpieczenie dla Ciebie i rodziny, a przede wszystkim  grono życzliwych i pracowitych ludzi.

Z tego ogłoszenia dowiesz się wszystkich najważniejszych rzeczy na temat oferty pracy na stanowisku specjalisty ds. kontrolingu.

Oczekujemy od Ciebie:

  • minimum 2 lata doświadczenia w obszarze kontrolingu, analiz finansowych, księgowości lub pokrewnych, mile widziane w branży FMCG;
  • wykształcenia wyższego o profilu ekonomicznym, finansowym lub pokrewnym;
  • wiedzy z zakresu rachunkowości finansowej i zarządczej;
  • bardzo dobrej znajomości Excela, mile widziana znajomość Accessa oraz VBA;
  • doświadczenie w pracy w systemach klasy ERP, BI będzie atutem;
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego;
  • analitycznego myślenia i umiejętności wyciągania wniosków;
  • dokładność oraz terminowość w wykonywaniu zadań.

W zamian za solidną pracę oferujemy:

  • 5000 – 6000 brutto w zależności od doświadczenia i kompetencji;
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, będziesz się czuł bezpiecznie;
  • nowoczesne warunki i niezbędne narzędzia;
  • przyjazną i nieformalną atmosferę w pracy, zatrudniamy fajnych ludzi;
  • perspektywę rozwoju zawodowego w firmie będącej liderem na rynku;
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji;
  • prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe;
  • kartę multisport.

Jakie będą Twoje obowiązki?

  • raportowanie cykliczne oraz na bieżące potrzeby firmy;
  • udział w procesie budżetowania i comiesięczna kontrola jego realizacji; analiza odchyleń od budżetu i rekomendowanie działań korygujących;
  • analiza sprzedaży i marży na towarach/klientach, analizy efektywności, monitoring KPI;
  • nadzór finansowy nad zagranicznymi spółkami grupy;
  • udział w budowaniu narzędzi informatycznych wspomagających podejmowanie decyzji biznesowych.