Poszukujemy

Młodszego Specjalisty ds. Administracji Magazynowej

Twoje zadania:

  • wprowadzanie faktur zakupowych do systemu
  • obsługa dokumentów weterynaryjnych
  • kontakt z dostawcami
  • weryfikacja poprawności dostaw przyjmowanych skanerowo przez magazyniera
  • awizacja dostaw
  • współpraca z pracownikami innych działów: magazyn, zakupy, księgowość, BOK
  • weryfikacja wprowadzanych danych do systemu pod względem księgowym
  • bieżąca kontrola kwitów paletowych przy dostawach

Nasze oczekiwania:

  • chęć do pracy w dynamicznym otoczeniu biurowo – magazynowym
  • wykształcenie średnie,  mile widziane wyższe (preferowany kierunek logistyka lub pokrewny)
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość programu Excel – warunek konieczny
  • umiejętności analityczne  i komunikacyjne
  • dobra organizacja pracy własnej
  • umiejętność pracy w zespole
  • odpowiedzialność za powierzone zadania
  • aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych lub chęć ich wyrobienia

Nasza oferta:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat
  • pracę w nowoczesnym biurze z dużym parkingiem i pyszną kawą
  • możliwość korzystania z firmowego sklepiku
  • w standardzie: prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie na życie
  • dofinansowanie do zajęć sportowych, imprezy integracyjne, bilety na wydarzenia sportowe i kulturalne i wiele innych
  • przyjazna atmosfera, wsparcie w procesie adaptacji oraz dalszej pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń związanych z obszarem działalności firmy