Poszukujemy Magazynierów

Twoje zadania:

  • przyjmowanie dostaw, uzupełnianie towaru w półkach i relokacja
  • kompletowanie towarów
  • zabezpieczanie i składowanie towarów na magazynie zgodnie z ustalonymi procedurami
  • załadunek pojazdów
  • obsługa i monitorowanie stanu technicznego urządzeń magazynowych: skanerów systemowych i wózków widłowych,
  • udział w procesie inwentaryzacji stanów magazynowych
  • dbanie o porządek na magazynie, zachowanie norm i standardów BHP
  • realizowanie bieżących zadań związanych z pracą magazynu

Nasze oczekiwania:

  • chęć do pracy w dynamicznym otoczeniu magazynowym
  • doświadczenie w pracy w magazynie
  • aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych lub chęć ich wyrobienia
  • prawo jazdy kat. B
  • odpowiedzialność, zaangażowanie w pracę i nastawienie na osiąganie wyników
  • dyspozycyjność  do pracy na cały etat w systemie trzy zmianowym, również w weekendy na magazynie suchym i chłodni
  • mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych (UDT)

Nasza oferta:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat
  • wynagrodzenie wieloskładnikowe: płaca zasadnicza + bonus frekwencyjny + nagroda za wyniki
  • możliwość korzystania z firmowego sklepiku w którym kupisz taniej artykuły spożywcze
  • atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do karty sportowej i wypoczynku), a także spotkania firmowe, integracje sportowe, konkursy z nagrodami, bilety na wydarzenia sportowe i kulturalne i wiele innych
  • pracę w nowoczesnym magazynie z dużym bezpłatnym parkingiem
  • profesjonalny proces adaptacyjny, który pozwoli Ci poznać obowiązki, procesy, standardy pracy oraz ludzi