Poszukujemy

Planisty ds. Zakupów

Twoje zadania:

  • utrzymywanie kontaktów z dostawcami i składanie zamówień
  • dbanie o prawidłową realizację dostaw
  • zapewnienie dostępności asortymentu
  • optymalizacja stanów i strat magazynowych
  • bieżąca kontrola cen zakupu
  • zakładanie i aktualizacja kartotek towarowych
  • współpraca z pracownikami innych działów
  • tworzenie raportów i analiz na potrzeby własne i przełożonego

Nasze oczekiwania:

  • doświadczenie w dziale zakupów, mile widziane w branży FMCG
  • umiejętności analityczne  i komunikacyjne
  • dobra znajomość programu Excel
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej, samodzielność i inicjatywa w działaniu
  • odpowiedzialność za prowadzone projekty
  • zaangażowanie i duża otwartość

Nasza oferta:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat
  • pracę w nowoczesnym biurze z dużym parkingiem i pyszną kawą
  • możliwość korzystania z firmowego sklepiku
  • w standardzie: prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie na życie
  • dofinansowanie do zajęć sportowych, imprezy integracyjne, bilety na wydarzenia sportowe i kulturalne i wiele innych
  • przyjazna atmosfera, wsparcie w procesie adaptacji oraz dalszej pracy