Poszukujemy Specjalisty ds. Kadr i Płac

Twój zakres obowiązków

  • obsługa kadrowo-płacowa pracowników (prowadzenie akt osobowych, przygotowywanie umów, aneksów, świadectw pracy, zaświadczeń itp.)
  • sporządzanie deklaracji ZUS, PFRON, PPK, PIT i raportów GUS
  • obsługa benefitów – karta sportowa, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie
  • bieżąca kontrola terminów ważności szkoleń BHP i badań medycyny pracy (kierowanie na badania wstępne, kontrolne i okresowe)
  • administrowanie ZFŚS
  • sporządzanie zestawień na potrzeby Zarządu
  • współpraca z księgowością i innymi działami w firmie

Nasze wymagania:

  • minimum trzyletnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku w dziale kadr
  • wykształcenie wyższe– preferowane studia kierunkowe
  • znajomość przepisów dot. ZUS, prawa podatkowego oraz prawa pracy
  • praktyczna znajomość przepisów dotyczących rozliczania czasu pracy
  • wysoka kultura osobista, sumienność, dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • doskonała organizacja pracy, działania nastawione na współpracę i szukanie rozwiązań

To oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas nieokreślony po okresie próbnym
  • godziny pracy pon. – pt. 8-16
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia
  • niezbędne narzędzia pracy
  • nowoczesne biuro z bezpłatnymi miejscami parkingowymi
  • sklepik firmowy, a w nim artykuły spożywcze w atrakcyjnych cenach
  • prywatną opiekę medyczną
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • przyjazną atmosferę