Praca dla administratora IT w Lublinie

Praca w Lublinie na stanowisku Programisty C#

W Spiżarni znajdziesz stabilne zatrudnienie z wynagrodzeniem 5000 – 9500 brutto w zależności od doświadczenia i kompetencji.

Oferujemy Ci bonusy takie, jak tańsze zakupy spożywcze w naszym sklepie, ubezpieczenie dla Ciebie i rodziny, a przede wszystkim  grono życzliwych i pracowitych ludzi.

Z tego ogłoszenia dowiesz się wszystkich najważniejszych rzeczy na temat oferty pracy na stanowisku programisty C#.

Oczekujemy od Ciebie:

  • bardzo dobrej znajomości języka C# .NET (Microsoft Visual Studio);
  • bardzo dobrej znajomości baz danych MSSQL (procedury, eventy, triggery);
  • bardzo dobrej znajomości znajomości WinForms oraz WPF;
  • bardzo dobrej znajomości systemu kontroli wersji GIT;
  • umiejętności pracy z Web Services: REST lub SOAP API;
  • znajomości wzorców projektowych;
  • umiejętność współpracy w zespole;
  • umiejętność pracy z wykorzystaniem narzędzi metodyk zwinnych.

W zamian za solidną pracę oferujemy:

  • 5000 – 9500 brutto w zależności od doświadczenia i kompetencji;
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, będziesz się czuł bezpiecznie;
  • nowoczesne warunki i niezbędne narzędzia;
  • przyjazną i nieformalną atmosferę w pracy, zatrudniamy fajnych ludzi;
  • perspektywę rozwoju zawodowego w firmie będącej liderem na rynku;
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji;
  • prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe;
  • kartę multisport.

Praca dla Administratora Aplikacji

Jakie będą Twoje obowiązki?

  • budowa nowych aplikacji opartych o bazy danych (głównie MSSQL);
  • optymalizacja aktualnie funkcjonujących rozwiązań w firmie;
  • wsparcie w zakresie optymalizacji zapytań T-SQL;
  • współpraca z innymi pracownikami podczas realizacji zadań;
  • tworzenie dokumentacji;
  • wsparcie dla użytkowników końcowych